O restauraci

Máte rádi domácí českou kuchyni? Stýská se Vám po nedělních obědech u babičky? Nevařte doma, ale přijďte na rodinný oběd k nám a pochutná si celá rodina. V naší restauraci si ceníme poctivé práce a sázíme na tradiční receptury, abyste si vždy mohli vychutnat jídlo jako od babičky.

Jestliže jste ale spíše příznivci mezinárodní kuchyně, pak pro Vás máme řešení v podobě stálé nabídky, která uspokojí nejen milovníky tradiční české kuchyně, ale i chutě náročného zákazníka.

Naši kuchaři si dávají záležet na každém detailu, abyste si vychutnali skutečně každé sousto. Čerstvé a pečlivě vybírané suroviny, poctivá domácí práce a láska ke kuchařskému řemeslu – to je motto našeho kulinářského týmu.

Vaše spokojenost je u nás na prvním místě, proto se pro Vás snažíme vždy udělat maximum. V horkém létě si můžete vychutnávat pokrm v klimatizovaném salonku a v zimě se zase ohřát u našeho krbu. Vaše pohoda a spokojenost jsou naší prioritou, proto Vás srdečně zveme do rodinného prostředí a příjemné atmosféry našeho podniku.

slider slider slider slider slider

Máte rádi domácí kuchyni? Stýská se Vám po nedělních obědech u babičky? Zavítejte k nám.

 

Prostory restaurace i salónku jsou vhodné i k pořádání firemní večírků, svatebních obědů, obchodních schůzek, či přednášek.

 

Golfový driving range zdarma

Útulná nekuřácká restaurace s penzionem se 120ti letou tradicí

Malebný interiér a letní terasa s výhledem na zříceninu hradu Ralsko