Ubytování

Podminky-ubytovani-klikni-zde

Ubytování v soukromí ve čtyřech pokojích, tři jsou dvoulůžkové a jeden třílůžkový, třílůžkový má dvě místnosti, ložnici a předpokoj (zde možnost přistýlky). Všechny pokoje jsou s výhledem na golfové odpaliště a kopec Ralsko. Pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout), chladničku, varnou konvici, TV, WiFi. Cena dvoulůžkového pokoje 1400,- Kč/noc, třílůžkového 1900,- Kč/noc, pes na pokoji 100,- Kč/noc. Třílůžkový pokoj a dva dvoulůžkové s oddělenými postelemi mají mikrovlnou troubu.

Nový pokoj DeLux vybavený kuchyňkou s indukční deskou, troubou, velkou lednicí, mikrovlná trouba, TV s připojením na internet, dvoulůžko, (lze rozdělit na dvě postele), pohovka, pod okny 2x stůl a čtyři židle, koupelna se sprchovým koutem. Pokoj je mimo ostatní pokoje, zaručuje naprostý klid. Výhled na kopec Ralsko se zříceninou hradu a na golfovou cvičnou louku. Samozřejmě WiFi, možné připojení i přes kabel. Cena pokoje 2000,- Kč za noc, (jedna osoba 1800,- Kč)

V celém objektu je zákaz kouření, tedy i pokoje jsou nekuřácké. 

Parkování - před hostincem

Pro závazné potvrzení ubytování, prosím používejte e-mailovou adresu, kde uvedete jméno, adresu ubytovaných, telefonní kontakt. Rezervaci Vám potvrdíme e-mailem. S ohedem na provoz restaurace, prosím uvádějte přibližný čas příjezdu. Děkujeme za pochopení. Případně objednejte ubytování na rezervačním portálu Booking.cz.

e-mail: motorestzlatalipa@seznam.cz, telefon 737 248 721

https://www.booking.com/    -  Hostinec U zlaté lípy

případně použijte kontaktní formulář.

Vzhledem k tomu, že restaurace Hostinec U zlaté lípy zavírá v 15:00 hod., jsou na pokojích informace, kde si lze objednat dovoz večeře a nápojů. Případně doporučujeme navštívit nedaleké městečko Mimoň, cca 4 km, Hotel Beseda, Steak Hause, Pizzerie. V případě zájmu připravujeme snídaňové balíčky na pokoj, je nutné dohodnout včas, balíčky se připravují na pokoj den předem. Cena snídaně 150,- Kč.

slider slider slider slider slider

Máte rádi domácí kuchyni? Stýská se Vám po nedělních obědech u babičky? Zavítejte k nám.

 

Prostory restaurace i salónku jsou vhodné i k pořádání firemní večírků, svatebních obědů, obchodních schůzek, či přednášek.

 

Golfový driving range zdarma

Útulná nekuřácká restaurace s penzionem se 120ti letou tradicí

Malebný interiér a letní terasa s výhledem na zříceninu hradu Ralsko